Porsche RSR 42096 zdalnie sterowane – Instrukcja

Jak dodać zdalne sterowanie do zestawu Porsche RSR używając tylko elementów z zestawu 42095 Zapraszamy do przeczytania instrukcji!

Lego 42096 Porsche RSR RC

Krok 1: Zdemontować element z kroku 35 instrukcji! Zamiast niego podpiąć kołek 5,5 i biały Łącznik z kroku 489 instrukcji porsche . Aby zamontować i zmieścić silnik konieczne będzie zdemontowanie fotela i odpięcie od niego jednego elementu aby ponownie go zamontować

Krok 2: Zamiana czerwonego kołka 6 z kroku 49 instrukcji na kołek 7 a następnie podpięcie z przodu drugiego silnika. Do wystającego kołka 7.

Krok 3: Od spodu przypiąć silniki do konstrukcji używając elementów

Krok 4: Zdemontować elementy znajdujące się na fotelu pasażera tak aby udało się zmieścić element zasilający . Przypiąć go do konstrukcji pojazdu


Krok 5: Dodać odbiornik podczerwieni, spiąć kable zamontować dach maskę i inne elementy które trzeba było wcześniej odpiąć. Do skręcania kołami lepiej byłoby zastosować serwosilnik jednak nie wchodzi on w zestaw a sam kosztuje prawie tyle ile cały zestaw 42095 (na allegro około 160zł ) Możemy też dodać sprzęgło lego oraz redukcje obrotów niestety to też wymaga użycia elementów spoza tych zestawów.