zajęcia dodatkowe w szkołach i przedszkolach

Dzieci i młodzież każdego dnia spędzają w przedszkolach i szkołach wiele godzin. Niezwykle ważne jest, aby ten czas wykorzystać na naukę i zabawę. I właśnie takie zajęcia pozalekcyjne proponujemy naszym kursantom.

Cykle spotkań robotycznych, pojedyncze tematyczne zajęcia z robotyki czy kursy całoroczne z programowania i kodowania to niektóre z propozycji, jakie oferujemy. Zajęcia adresowane są do dzieci już od 4 roku życia. Niezwykle ważne jest, aby już od najmłodszych lat inspirować i rozwijać różnorodne zainteresowania w myśl modelu nauczania STEAM – łączenia wiedzy z różnych obszarów.

Dzieci uczestniczące w naszych zajęciach świetnie się bawią budując niezwykłe konstrukcje z klocków Lego czy Lofi, a jednocześnie poznają podstawy mechaniki, kodowania i programowania, uczą się Scratcha, Scratcha Juniora, poznają wiele ciekawych mechanizmów i zależności. Podczas naszych kursów uczymy się także owocnej współpracy, niezbędnej do funkcjonowania w środowisku rówieśniczym jak i dorosłym życiu.